ΡΟΥΒΑΣ: Καλομοίρης, Γιαννακάκης, Κωνσταντάρας, Καραγιαννίδης, Ανυφαντάκης (69' Ξημεράκης), Σταθόγλου, Μαραγκάκης, Μπελίτσας (88' Καραταράκης), Ταχμαζίδης, Περογαμβράκης (75' Αντωνάκης), Φουκαράκης.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ: Κόης, Δημογιάννης, Κοροβέσης, Κισκαμπάνης, Κύργιας, Σαββίδης, Λαζανάς (60' Μπιμπίρης), Μπιλίτσης, Τσιλιγκίρης (65' Διαμάντης), Καραδέμητρος (85' Κρουσταλέλης), Ζαχαρόπουλος.

Διαιτητής του αγώνα είναι ο Τσακαλίδης (Χαλκιδικής).
LIVE το ΡΟΥΒΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
- 2': Καλή στιγμή για τον Απόλλωνα. Κούρσα Τσιλιγκίρη από τα αριστερά, μπαίνει στην περιοχή του Ρούβα, επιχειρεί την πάσα για τον Μπιλίτση, απομακρύνει την τελευταία στιγμή σωτήρια ο Γιαννακάκης.
- 9': Ζαχαρόπουλος σε Τσιλιγκίρη, διαγώνιο σουτ, άουτ.
- Συμπληρώθηκαν 20 λεπτά αγώνα, ο Απόλλων ξεκίνησε δυνατά, αλλά στη συνέχεια ο Ρούβας ισορρόπησε.
- 22': Κίτρινη κάρτα στον Ταχμαζίδη.
- 23': Μπαλιά Λαζανά σε Τσιλιγκίρη από τα δεξιά και μέσα στην περιοχή του Ρούβα, βγαίνει και προλαβαίνει ο Καλομοίρης.
- 24': Κίτρινη κάρτα στον Κύργια.
- 28': Λαζανάς έβγαλε σε Μπιλίτση, ο οποίος σούταρε, άουτ.
- 30': Κόρνερ για τον Ρούβα με τον Μπελίτσα, κεφαλιά Ανυφαντάκη, η μπάλα φεύγει άουτ.
- 33': Περογαμβράκης εκτελεί καλοτραβηγμένο φάουλ, πέφτει στην αριστερή του γωνία και διώχνει ο Κόης.
- 40': Καλή στιγμή για τον Ρούβα. Ταχμαζίδης από τα αριστερά αδειάζει τον Κύργια, μπαίνει στην περιοχή, επιχειρεί σέντρα-σουτ, διώχνει σωτήρια την τελευταία στιγμή ο Δημογιάννης.
- 43' Κίτρινη κάρτα στον Ζαχαρόπουλο
- 45': Πονηρό σουτ Καραδέμητρου, αιφνιδιάζεται αρχικά ο Καλομοίρης, αλλά προλαβαίνει και διώχνει σε κόρνερ.

Λήξη α' ημιχρόνου.
- 48': Εκτέλεση φάουλ Καραδέμητρου, ανάποδη κεφαλιά Σταθόγλου, επικίνδυνα προς την εστία του Ρούβα, καταλήγει κόρνερ.
- 55': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ. Καλοτραβηγμένη εκτέλεση φάουλ Καραδέμητρου περίπου από τα 30 μέτρα, η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα και 0-1.
- 59': Κίτρινη κάρτα ο Μαραγκάκης.
- 60': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Μπιμπίρης αντί του Λαζανά.
- 65': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Διαμάντης αντί του Τσιλιγκίρη.
- 69': Αλλαγή για τον Ρούβα. Ο Ξημεράκης αντί του Ανυφαντάκη.
- 73': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ. Πλάγιο για τον Απόλλωνα με τον Σαββίδη στα καρέ του Ρούβα, κεφαλιά Μπιλίτση, τσαφ των αμυντικών των γηπεδούχων, η μπάλα φτάνει στον Διαμάντη, που κάνει την προβολή από το ύψος του πέναλτι, οριζόντιο δοκάρι και στα δίχτυα του Ρούβα, για να γίνει το 0-2.
- 74': Γυριστό σουτ Καραδέμητρου, η μπάλα φεύγει άουτ.
- 75': Αλλαγή για τον Ρούβα. Ο Αντωνάκης αντί του Περογαμβράκη.
- 81': Μπαλιά Αντωνάκη για Ταχμαζίδη, βγαίνει και προλαβαίνει ο Κόης.
- 82': Κίτρινη κάρτα ο Σταθόγλου.
- 85': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κρουσταλέλης αντί του Καραδέμητρου.
- 85': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ. Πλάγιο από τον Σαββίδη στην καρδιά της άμυνας του Ρούβα, κεφαλιά Διαμάντη (ανάμεσα στους παίκτων των γηπεδούχων) και 0-3.
- 87': Κίτρινη κάρτα ο Μπιλίτσης.
- 88': Αλλαγή για τον Ρούβα. Ο Καραταράκης αντί του Μπελίτσα.

Τελικό αποτέλεσμα 0-3.